אקנה ופוסט אקנה

 

אם בעבר כינו אותם "פצעי בגרות" , היום כבר כולנו מבינים שהאקנה היא איננה תופעה ששייכת למתבגרים ומתבגרות בלבד, כמו גם תוצרי הלוואי המתסכלים שלה  "צלקות הפוסט אקנה", שיכולות לעיתים להופיע על שטחים נרחבים בפנים ולפגוע בטקסטורה הטבעית.

לא חייבים לסבול

באקסלנס קליניק אפשר למצוא טיפולי פנים ייחודיים וייעודיים לאקנה פעיל. לאחר ניסיונות ובדיקות מצאנו, שכדי להיטיב עם הדלקת כדאי לשלב בין חומרים פעילים המצליחים בו זמנית לבצע קילוף עדין ולהרגיע את העור, ובין מכשור מתקדם הכולל אור אינפרא מרפא וסקין רג'וביניישן עוצמתי לחידוש העור וטיפול במצבים פתולוגיים כדוגמת אקנה.

יש עתיד

צלקות אקנה הן המזכרת הכי מתסכלת מאקנה שלא טופלה נכון. חשוב לדעת - כאשר הצלקות טריות אפשר במרבית המקרים לטפל בהן באמצעות משחות, אך במידה והצלקות ותיקות ועמוקות יותר הדרך לפרידה איכותית  מהן הנה באמצעות מכשור מתקדם המבוסס על RF לטיפול אסתטי בפנים המטשטש את צלקות האקנה, מהדק את העור ומרענן את המראה הכללי שלו.

אקסלנס קליניק – לבחור בטובים ביותר

הניסיון הרחב, הפיקוח הרפואי, הסטנדרטים המחמירים שאינם מתפשרים על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד, הטכנולוגיות המתקדמות בעולם, הטכניקות שעומדות בחוד החנית, הליווי האישי והשירות הקשוב והתומך הם סך החלקים שמרכיבים את השלם הטוב ביותר שיש – אקסלנס קליניק. הבית של המומחים המובילים בתחומי הפלסטיקה, האסתטיקה וה-WELL BEING. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 04-8408888  או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.