מתיחת הבטן

ניתוח מתיחת בטןניתוח מתיחת בטן מתאים לאנשים הנמצאים במשקל תקין (או משקל יתר מועט) אשר מעוניינים לחטב את אזור הבטן. אם ניסיתם ללא הצלחה להוריד עודפי שומן ועור, עשיתם דיאטה, ספורט ואפילו שאיבת שומן לא הספיקה, כנראה שמתיחת בטן היא הפיתרון עבורכם. בקרב נשים, הניתוח נפוץ במיוחד אצל מי שעברה שינויי משקל קיצוניים לרבות הריונות שהותירו את בטנן עם עודפי עור רפויים.

תהליך ביצוע ניתוח

הניתוח מבוצע תחת הרדמה מלאה. קיימים שני סוגים של ניתוח מתיחת בטן (מלא או חלקי, הנקרא גם "מיני מתיחת בטן"), כאשר את הבחירה מבצע המנתח הפלסטי לאחר בחינת המטופל הגופני. מתיחת בטן מלאה כוללת חיתוך הנעשה בשיפולי הבטן. את התפירה, אשר עוזרת להצרת ההיקפים ולמראה של בטן שטוחה יותר, מבצע המנתח על ידי הידוק התפרים לשרירים הרפויים ומתיחה של העור מעליהם. במידה וההחלטה היא לעשות מיני מתיחת בטן, הרי שהיא אינה כוללת תפירה ומתמתקדת בבטן התחתונה בלבד.

החלמה לאחר הניתוח

תהליך ההחלמה לאחר הניתוח כולל אשפוז של לילה אחד. לאחר מספר ימים ניתן כבר לחזור לשגרה אך בצורה הדרגתית שאינה כוללת מאמץ גופני.

מדוע באקסלנס קליניק?

למומחים של אקסלנס קליניק ניסיון מוצלח של מאות ניתוחי מתיחת בטן. הצוות שלנו מתגאה בסטנדרטים המחמירים בעולם וברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים, שמעניקה רשת ביטחון. לפרטים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-7299992 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.