מתיחת פנים

* מתיחת פניםהפנים הם כרטיס הביקור הראשוני שלנו. הם אלו המייצגים אותנו נאמנה למול הסביבה ומשדרים את קשת הרגשות שאנו חווים, החל מרוגע או כעס וכלה בשמחה. עם השנים, המראה החיצוני של הפנים משתנה - ולא תמיד לטובה. איכות העור מתדרדרת, השומן צונח כלפי מטה, קו הלסת מטשטש והקמטים מתחילים לנקד את פנינו, וזה לגמרי על קצה המזלג. 

אם אתם מחפשים טיפול להצערה יסודית של הפנים, כזה שיעניק לכם את התוצאות המרשימות יותר לאורך זמן, אין ספק שניתוח מתיחת פנים, המשולב פעמים רבות  גם עם מתיחת צוואר, הוא התשובה עבורכם. כדאי לדעת שניתוח המבוצע היטב עשוי להחזיר אתכם אחורה בזמן אפילו 15 שנים או יותר ולשמר את המראה הרענן והצעיר למשך שנים רבות.

תהליך ביצוע ניתוח

הניתוח מתבצע תחת הרדמה מלאה ומתמקד בקו הלסת, הלחיים ובמקרים מסויימים גם עם אזור הצוואר. החתכים אותם מבצע המנתח חבויים (באזור החיבור לראש ובקו האוזן) ולכן לאחר תקופת ההחלמה אינם נראים לעין.

החלמה לאחר הניתוח
ההחלמה לאחר ניתוח מתיחת פנים כוללת אשפוז של לילה אחד וכעשרה ימים במהלכם מתקיימת  תחושת אי נוחות אשר יורדת בהדרגה. במקביל, ובסבירות מסויימת, אפשר יהיה להבחין גם בסימנים כחולים, בנפיחויות או בבצקות, אך אל דאגה, הם יעלמו זמן לא רב לאחר מכן.

אקסלנס קליניק – לבחור בטובים ביותר

הניסיון הרחב, הפיקוח הרפואי, הסטנדרטים המחמירים שאינם מתפשרים על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד, הטכנולוגיות המתקדמות בעולם, הטכניקות שעומדות בחוד החנית, הליווי האישי והשירות הקשוב והתומך הם סך החלקים שמרכיבים את השלם הטוב ביותר שיש – אקסלנס קליניק. הבית של המומחים המובילים בתחומי הפלסטיקה, האסתטיקה וה-WELL BEING לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 04-8408888 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.