פרסום ויחסי ציבור

כתבו עלינו בתקשורת - מגוון כתבות ופרסומים על חידושים בתחומי האסתטיקה והפלסטיקה. קריאה מהנה! 

ממלכת היופי של ד"ר טל נחליאלי חוגגת 20 שנות פעילות

03.07.19 / 09:41 mynetkrayot.co.il

ניתוחי חזה, שאיבת שומן, מתיחת פנים, מתיחת בטן, מיצוק היקפי הגוף ועוד מגוון של טיפולים אסתטיים מתקדמים תוכלו למצוא ברשת מרפאות הבוטיק "אקסלסקליניק" של ד"ר טל נחליאלי, שחגגה 20 שנות פעילות (תוכן שיווקי) מרפאת אקסלנס קליניק, הידועה כמרפאת האסתטיקה של הצפון, חגגה השבוע 20 שנות פעילות ענפה. ד"ר טל נחליאלי, פלסטיקאי מומחה ועתיר ניסיון בתחום האסתטיקה המתקדמת, ייסד את המרפאה לפני שני עשורים מתוך ההבנה שהיופי אינו רק חיצוני אלא משפיע על איכות החיים בכל הרמות. ד"ר טל נחליאלי ד"ר טל נחליאלי דר' טל נחליאלי סיים את לימודיו כדר' לרפואה בהצטיינות בבית הספר
קרא עוד

נגיעה אחת רכה

לפעמים, אפילו דקירה קטנה, יכולה לעשות שינוי גדול בפנים. ותופתעו - יש גם דברים חדשים תחת השמש. ד"ר טל נחליאלי מסביר על כל החידושים בתחומי ההזרקות והטיפולים הזעיר פולשניים שיכולים בזריזות, ועם זמן החלמה מינימלי, לחולל פלאים. 

מאת: שרון שוהם
קרא עוד

תחנת רענון

רגע לפני שהקיץ מגיע אפשר לרענן לא רק את המלתחה אלא גם את מראה הגוף, בעיקר את זה של החזה והפנים. ד"ר טל נחליאלי מסביר על הפרוצדרות ומשתף בכל מה שחשוב לדעת לפני שמחליטים לבצע אותן. 
מאת: שרון שוהם
קרא עוד

כתם מן העבר

אומרים שהזמן עובר מהר כשנהנים, הבעיה היא שהוא מותיר אחריו סימנים, כמו למשל כתמים על העור. רשת מרפאות "אקסלנס קליניק" מציעה מגוון פתרונות מתקדמים וחדשניים שמסוגלים לטשטש ואף להעלים אותם.
מאת: טל עמית
קרא עוד