הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזהחזה גדול ומרשים נחשב כבר בעת העתיקה לסמל לפוריות ולנשיות. בימינו, הסמליות הזו אולי נשחקה, אך ללא ספק , ועל כך מעידים לא מעט מחקרים, נשים עם חזה גדול יותר הנן בעלות ביטחון עצמי גבוה יותר. לכן, אין זה פלא שהגדלת חזה היא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר.  במידה ואת מעוניינת לשנות את מידת החזיה כלפי מעלה ולהנות מחזה מרשים ומלא, ניתוח הגדלת חזה הוא בהחלט הפתרון המושלם עבורך. אגב, סיבות נוספות היכולות להשפיע על בחירה בניתוח זה כוללות מצבים של א-סימטריות בחזה או הדלדלות משמעותית בנפח שלו.  

הגדלת חזה - רגע לפני 

  • ניתוח הגדלת חזה ניתן לבצע רק לאחר שהחזה הגיע לשיא צמיחתו ולצורתו הסופית, לרוב, לקראת גיל 18. 
  • בהתייעצות עם המנתח תוכלי לבחור את השתל המתאים לך לפי מידת הרכות שלו וצורתו. 
  • במקרים מסויימים, ובמידה והחזה איננו זקור כבעבר - מומלץ לשקול ניתוח משולב של הגדלה והרמה. 

 

 

הגדלת חזה - תהליך ביצוע הניתוח

ניתוח הגדלת חזה מבוצע בהרדמה מלאה. החתך מתבצע או בבית השחי, או סביב הפיטמה או בקפל שמתחת לשד, על פי החלטת המנתח בהתאם למטרות רותן תרצו להשיג. 

החלמה לאחר הניתוח

תהליך ההחלמה לאחר הניתוח כולל אשפוז של לילה אחד. לאחר מספר ימים ניתן כבר לחזור לשגרה אך בצורה הדרגתית שאינה כוללת מאמץ גופני. במהלך החודש הראשון שלאחר הניתוח יש ללבוש חזייה מותאמת.

אקסלנס קליניק – לבחור בטובים ביותר

הניסיון הרחב, הפיקוח הרפואי, הסטנדרטים המחמירים שאינם מתפשרים על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד, הטכנולוגיות המתקדמות בעולם, הטכניקות שעומדות בחוד החנית, הליווי האישי והשירות הקשוב והתומך הם סך החלקים שמרכיבים את השלם הטוב ביותר שיש – אקסלנס קליניק. הבית של המומחים המובילים בתחומי הפלסטיקה, האסתטיקה וה-WELL BEING לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 04-8408888  או למלא את טופס יצירת קשר באתר על מנת שנוכל להתאים לך את הטיפול המתאים ביותר.