ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים העיניים הן הראי לנשמה ואם הן נראות עייפות ומבוגרות, רוב הסיכויים שכך גם אתם תיראו. עם תחילת ההתבגרות והזדקנות העור, החל מאמצע שנות ה-30, העפעפיים העליונים מתחילים לצנוח מטה ולעיתים אפילו להקשות על הראייה כשבמקביל, גם העפעפיים התחתונים "זוכים" במגע הקסם של הזמן והשקיות מתחילות להיווצר. אז נכון, מדובר בתהליך טבעי של הגוף, אך במידה והוא מפריע, חשוב שתדעו שניתן להשיב את המצב לקדמותו,  לרענן את מראה הפנים ולהשיג מראה חיוני וצעיר יותר.

ניתוח עפעפיים - כדאי לדעת: 

  • בפגישה המקדימה ביניכם יבחן המנתח את מקור צניחת העפעפיים ובהתאם לממצאים יוכל להמליץ על הניתוח הנכון ביותר, כלומר, האם להרים רק את העפעפיים העליונים או שמומלץ למתוח גם את העפעפיים התחתונים. 
  • במקרים מסויימים ובמידת הצורך - ניתן לשלב בניתוח הרמת העפעפיים גם הרמת גבות.
  • הניתוח מתבצע תחת הרדמה מלאה. במידה ותבצעו רק הרמת עפעפיים כדאי שתדעו שהניתוח אורך כשעה וכולל חתך נסתר בקו העין, כריתת כריות שומן ועור עודף ותפירה מחדש למראה רענן. ניתוח מתיחת עפעפיים תחתונים אורך גם הוא כשעה וכולל חתך  בקו הריסים התחתון, הסרת רקמות מיותרות והידוק העור הרופף. 

החלמה לאחר הניתוח

ניתוח הרמת עפעפיים דורש החלמה של מספר ימים, במהלכם תופיע אדמומיות ותחושו נפיחות ואי נוחות. יחד עם זאת, לאחר כשלושה ימי מנוחה ניתן כבר לחזור לשגרה, ולאחר כעשרה ימים לאחר הניתוח יש לחזור לביקורת להסרת התפרים.  

אקסלנס קליניק – לבחור בטובים ביותר

הניסיון הרחב, הפיקוח הרפואי, הסטנדרטים המחמירים שאינם מתפשרים על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד, הטכנולוגיות המתקדמות בעולם, הטכניקות שעומדות בחוד החנית, הליווי האישי והשירות הקשוב והתומך הם סך החלקים שמרכיבים את השלם הטוב ביותר שיש – אקסלנס קליניק. הבית של המומחים המובילים בתחומי הפלסטיקה, האסתטיקה וה-WELL BEING לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 04-8408888  או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.