מזותרפיה

מזותרפיהלמרות שהמדע העומד בבסיס המזותרפיה קיים כבר מעל 100 שנים, רק בעשור האחרון הטכניקה, אשר פועלת למניעת הזדקנות העור, זכתה לתוספת של חדשנות טכנולוגית והפכה לפופולרית יותר.

מהי מזותרפיה

המזותרפיה הנה דרך יעילה ובטוחה להחדרת חומרים פעילים, מינרלים וויטמינים לשכבות העור. פעולה זו היא איננה פולשנית ומתבצעת על ידי מחטים זעירות.  יעילות הטיפול נובעת משילוב בין החומרים המיוחדים ובין הפציעה המבוקרת של הרקמה אשר מעודדת יצירת מחודשת של אלסטין וקולגן, הזרמת דם והחלמה מזורזת. התוצאה: עור רענן, מוצק ובעל טקסטורה חלקה. 


מעוניינים להאט את קצב הזדקנות העור ללא ניתוח, במהירות וביעילות?

מחקרים מעידים כי טיפולי מזותרפיה מתאימים במיוחד כטיפולים משלימים, ויעילים בטשטוש מגוון תופעות אסטתיות ביניהן סימני מתיחה, צלקות (כולל צלקות שנוצרו בעקבות אקנה), נשירת שיער ואף יכולים לעודד צמיחה של שיער. בין מגוון הטיפולים הקיימים, אחד המבוקשים ביותר הינו מזו-רולר המתבצע באמצעות גלגלת מיוחדת ועליה כמות נכבדת של מחטים קטנטנות באורכים של בין 0.3 מ”מ ועד 3 מ”מ המעוררות את העור לייצור עצמי של חלבונים, למיצוק ולשיפור המרקם. 

אקסלנס קליניק – לבחור בטובים ביותר

הניסיון הרחב, הפיקוח הרפואי, הסטנדרטים המחמירים שאינם מתפשרים על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד, הטכנולוגיות המתקדמות בעולם, הטכניקות שעומדות בחוד החנית, הליווי האישי והשירות הקשוב והתומך הם סך החלקים שמרכיבים את השלם הטוב ביותר שיש – אקסלנס קליניק. הבית של המומחים המובילים בתחומי הפלסטיקה, האסתטיקה וה-WELL BEING. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 04-8408888 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.