טיפול מילוי קמטים

מילוי קמטיםקמטים הם אחד האויבים המושבעים של כל אישה וגבר מתבגרים. מה לא הייתם נותנים כדי להעלים אותם? בעזרת חומרי מילוי טבעיים (אשר קיימים בגוף באופן טבעי אך אוזלים ממנו עם השנים) ומחט עדינה וכמעט בלתי מורגשת יותר ויותר נשים וגברים בגילאי 30 פלוס מוצאים עצמם כיום על מיטת הטיפולים במטרה לתחזק את העור, לפסל את תווי הפנים ולדחות את נזקי הזמן.

מהם יתרונות הטיפול למילוי קמטים?

הטיפול מתבצע בהליך פשוט ללא סכנה או זמן החלמה והתוצאה ניכרת לעין כמעט באופן מיידי. במרבית המקרים הטיפול אינו מצריך הרדמה, אלחוש או קירור, אך במידה ואתם עדיין חוששים תוכלו לבקש לערוך אותו תחת הרדמה מקומית. החומרים בהם מנתחי אקסלנס קליניק משתמשים הינם בטוחים לשימוש ועם סיכון זיהומי כמעט אפסי. מעשנים? כדאי שתדעו שכיום ניתן לטפל גם בקמטים באזור הלסת והפה שנוצרו בעקבות עישון!

תופעות הלוואי הינן קטנות מאוד ויכולות לכלול שטפי דם קלים באזור ההזרקה, נפיחות קלה או הצטברות גושית של חומר ההזרקה מתחת לעור. אל דאגה, תופעות אלו יחלפו תוך מספר ימים עד שבוע ומהתוצאה הרצויה תוכלו ליהנות במשך שנה עד שנה וחצי.

מדוע באקסלנס קליניק?

המומחים של אקסלנס קליניק מתמחים בזריקות לטשטוש קמטים, מילוי נפחים ופיסול תווי פנים. הצוות שלנו מתגאה ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים, כזה שמעניק רשת ביטחון. לפרטים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-7299992 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.