הצרת היקפים וטיפול בצלוליט

הצרת היקפים וטיפול בצלוליטאתם עוסקים בפעילות גופנית ושומרים על דיאטה או תזונה נכונה? אולי מחפשים טיפול, שאינו פולשני (ולעיתים אפילו נעים!) שיעזור לכם להניע תהליך של חיטוב והרזיה? כדאי שתדעו שקיים כיום מערך רחב מאוד של טיפולים הנשענים על טכנלוגיות לייזר, גלי רדיו (RF), גירוי חשמלי, יניקה ועיסוי מכניים, רטט ועוד אשר מעודדים המסת שומן, פירוק צילוליט ושחרור של נוזל בין-תאי. 

מהם האזורים המתאימים בגוף?


מגוון האזורים רב וכולל את הישבן, הזרועות, הירכיים, המתניים, הבטן, הסנטר או כל אזור אחר בגוף אשר הצטברו בו שומנים. לאחר השלמת סדרת טיפולים ניתן לראות הצרה של בין 4-8 ס”מ לכל אזור אשר עבר טיפול.


כמה טיפולים צריך?

על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר מומלץ לעבור 12-18 טיפולים במרווחי זמן קבועים מראש. את סדרת הטיפולים יש להתאים באופן אישי למאפייני הגוף ולאזור בו מתמקדים, תוך ניטור מתמיד של תגובת המטופל לטיפול.

טיפולי הצרת היקפים ללא ניתוח בעזרת הטכנולוגיות המתקדמות בעולם

מרפאת אקלנס קליניק מעמידה לרשותכם את הטכנלוגיות והמכשירים הכי חדישים:
* ונוס לגאסי - לטיפול בצלוליט ובעודפי שומן. במהלך הטיפול אנו משלבים בין יניקה בואקום לבין טכנולוגיית עיסוי בפעימות וגלגול. התוצאה מתבטאת בעידון הצלוליט, ניקוז מערכת הלימפה, האצה של תהליכי החלמה ועידוד התחדשות רקמת השריר.
זוהי טכנולוגיה מתקדמת אשר מעודדת חידוש של קולגן ואלסטים למען גמישות העור והאיצה את תהליך פירוק הזומן וצמצום הצלוליט.
כל הטיפולים מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראל וה- FDA האמריקאי.


מדוע באקסלנס קליניק?


אקסלנס קליניק מתמחה בטיפולי הצרת היפקים ומעמידה לרשותך צוות מנוסה של רופאי עור וכירורגיה פלסטית, ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-7299992 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.