הקטנת חזה לגברים (גינקומסטיה)

הקטנת חזה לגברים (גינקומסטיה)גברים לא מעטים סובלים ממבוכה הקשורה במראה מלא של אזור החזה שלהם ואף נשי. הסיבה לכך טמונה בגורמים תורשתיים, תזונתיים, בריאותיים ועוד, אשר מתבטאים בהתפתחות עודפת של בלוטות החלב. התוצאה הפיזיולוגית פוגעת משמעותית בביטחון ובדימוי העצמי של גברים רבים. במידה וטיפול הורמונלי לא סייע או שהבעיה איננה הורמונלית, ניתוח גינקומסטיה (הקטנת חזה לגברים) הוא הפיתרון המועדף.


מאיזה גיל מותר

לפני שניגשים לניתוח הקטנת חזה לגברים חשוב לוודא שהוא הגיע לשיא צמיחתו ולצורתו הסופית. תהליך זה מתרחש, על פי רוב, לקראת גיל 17.

לפני הניתוח
טרום הניתוח בוחן המנתח את מצב החזה, לרבות סוג הרקמה, גמישות העור ומידת השומניות שלה על מנת שיוכל להתאים את אופי הניתוח הדרוש.


תהליך ביצוע ניתוח

במרבית המקרים ניתוח הקטנת חזה מבוצע בהרדמה כללית מלאה. לפי המצב הפרטני של כל מטופל, הניתוח יכול לכלול שלבים שונים בהם הסרת בלוטת השד, שאיבת שומן או הסרת עודפי עור.


החלמה לאחר הניתוח

תהליך ההחלמה לאחר הניתוח כולל אשפוז של כמה שעות עד לילה אחד. לאחר מספר ימים ניתן כבר לחזור לשגרה אך בצורה הדרגתית תוך לבישת גופייה אלסטית מותאמת במהלך השבועות הראשונים.


מדוע באקסלנס קליניק?

מרפאת אקסלנס קליניק מנוהלת על ידי ד"ר טל נחליאלי. ד”ר נחליאלי הינו מומחה לכירורגיה פלסטית ובעל מוניטין רב בתחום ניתוחי החזה לגברים ולנשים, לרבות הקטנת חזה, הגדלת חזה והרמת חזה. את הניתוחים אנו מבצעים תחת הסטנדרטים המקצועיים המחמירים בעולם ולכן אנו מבטיחים לך תוצאה נהדרת המותאמת למטרות אותן הצבת ולגופך. לאורך כל הדרך תהני משירות מעולה, יחס תומך, מפנק ואישי, ברמה בינלאומית!
לפרטים נוספים התקשרי עוד היום 03-7299992 או מלאי את טופס יצירת קשר באתר. על מנת שנוכל להתאים לך את הטיפול המתאים ביותר, ספרי לנו במה תרצי לטפל ונשמח לעזור.