הקטנת חזה

ניתוח  הקטנת חזה

מעבר להיותו ניתוח המסייע פעמים רבות לשיפור הדימוי העצמי, הוא גם מקל במגוון מקרים של בעיות בריאותיות אשר עלולות להתפתח כתוצאה ישירה של חזה כבד וגדול. בעיות אלה כוללות כאבי גב, הגבלה על תנועתיות, גירויים בעור ועוד. עבור מי שאוהבת לעסוק בפעילות גופנית (ריצה, אירובי, רכיבה על אופניים וכיו”ב), ניתוח הקטנת החזה יכול להוות פתרון יעיל ומהיר ולהעניק חזות אסופה, קלה ומוצקת יותר. פעמים רבות, הניתוח אף מסייע להתאמת הפרופורציות לגופה של המטופלת בצורה נכונה יותר. לאקסלנס קליניק צוות מנתחים כירורגיים פלסטיים מהמובילים בארץ ונסיון מצטבר של מאות מטופלות מרוצות ועשרות שנות ניתוחים.  
 

לאיזה גילאים הניתוח מתאים

על מנת לגשת לניתוח הקטנת חזה על המטופלת להיות במצב גופני בו החזה הגיע לצורתו וגודלו הסופיים. שלב זה מגיע, על פי רוב, לאחר גיל 17.

רגע לפני הניתוח

אם את מעל גיל 30 ומעוניינת בניתוח הקטנת חזה עליך לבצע בדיקת ממוגרפיה לפניו. חשוב מאוד שתבהירי למנתח את מטרותיך לפני הניתוח. במידה ורצונך הוא לעבור מחזה גדול מאוד למידה קטנה משמעותית יש לתת לכך התייחסות מיוחדת.

איך מבצעים את הניתוח

ניתוח הקטנת חזה מבצעים במצב של הרדמה מלאה של המנותחת. מספר החתכים המתבצעים נקבע לפי שיקול דעתו של המנתח. מיקומם הינם מסביב לפטמה, מתחת לשדיים וכן חתך אנכי המתחיל בפטמה ויורד כלפי מטה. במהלך הניתוח מסיר המנתח רקמות של שומן ועור עודפים.

החלמה

תהליך ההחלמה מניתוח הקטנת חזה מתחיל באשפוז של לילה אחד. תוכלי לחזור לשגרת חייך לאחר מספר ימים, כאשר שגרה זו אינה כוללת, בשלב ראשון, מאמצים מיוחדים לגוף כגון הרמת משא כבד, קפיצות ועוד. במהלך החודש הראשון לאחר הניתוח יש ללבוש חזייה ייעודית.


מדוע באקסלנס קליניק?

מרפאת אקסלנס קליניק מנוהלת על ידי ד"ר טל נחליאלי. ד”ר נחליאלי הינו מומחה לכירורגיה פלסטית ובעל מוניטין רב בתחום ניתוחי החזה, לרבות הקטנת חזה, הגדלת חזה והרמת חזה. את הניתוחים אנו מבצעים תחת הסטנדרטים המקצועיים המחמירים בעולם ולכן אנו מבטיחים לך תוצאהנהדרת המותאמת למטרות אותן הצבת ולגופך. לאורך כל הדרך תהני משירות מעולה, יחס תומך, מפנק ואישי, ברמה בינלאומית!
לפרטים נוספים התקשרי עוד היום 03-7299992 או מלאי את טופס יצירת קשר באתר. על מנת שנוכל להתאים לך את הטיפול המתאים ביותר, ספרי לנו במה תרצי לטפל ונשמח לעזור.