הצמדת אוזניים

ניתוח הצמדת אוזנייםאנשים לא מעטים סובלים מאוזניים בולטות. תכונה פיזיולוגית-אסתטית זו הינה מולדת ולעיתים רבות מלווה בבעיות של חוסר ביטחון עצמי כבר בשלב הילדות. לפיכך, להבדיל ממרבית הניתוחים הפלסטיים, ניתן כיום לבצע ניתוח להצמדת אוזניים כבר מגיל צעיר. מומלץ לעשות זאת החל מגיל 6, עד אז מסתיימת צמיחת האפרכסת החיצונית של האוזן.

תהליך ביצוע הניתוח

על פי רוב ילדים מורדמים בהרדמה מלאה ואילו מבוגרים מורדמים בהרדמה מקומית. בעת הניתוח חושף המנתח את הסחוס הבולט מן הצד האחורי של האפרכסת. לאחר מכן המנתח מצמיד את האוזניים אל הראש באמצעות חוטים פנימיים שאינם נספגים. הם אלה שמסייעים לאזניים להשאר מקובעות למקומן החדש.

החלמה לאחר הניתוח

בסיום הניתוח חובש המנתח את האוזניים בשיטה מיוחדת אשר מסייעת בזירוז תהליך הקיבוע והריפוי. בתום הניתוח המטופל נשאר להתאוששות תחת השגחה במשך מספר שעות, לאחריהן הוא משוחרר לביתו. יש להמנע מפעילות ספורטיבית במשך שבוע לאחר הניתוח. במשך כחודש לאחר הניתוח אין לכופף את האוזניים לכיוון הפנים.


מדוע באקסלנס קליניק?

למומחים של אקסלנס קליניק ניסיון של מאות ניתוחי הצמדת אוזניים מוצלחים. הצוות שלנו מתגאה בסטנדרטים המחמירים בעולם וברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים, שמעניקה רשת ביטחון. לפרטים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-7299992 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.