מזותרפיה

מזותרפיהלמרות שהמדע העומד בבסיס המזותרפיה קיים כבר מעל 100 שנים, רק בשנים האחרונות הטכניקות הללו, אשר פועלות למניעת הזדקנות העור, זכו לתוספת של חדשנות טכנולוגית (כגון החומצה ההיאלורונית) והפכו לפופולריות יותר.

מהי מזותרפיה

בבסיס המזותרפיה מכנה משותף אחד והוא החדרה של חומרים לשכבות עור עמוקות על מנת להעניק להם העשרה של חומרי הזנה, ויטמינים, לחות ומינרלים חשובים. החדרה זו אינה פולשנית ומתבצעת על ידי מחטים זעירות או, אפילו, בשיטות טכנלוגיות ללא מחטים כלל. יעילות הטיפול נובעת משילוב בין החומרים המיוחדים ובין הפציעה המבוקרת של הרקמה אשר מעודדת יצירת מחודשת של אלסטין וקולגן, הזרמת גם והחלמה מזורזת. כך, העור החדש צומח בצורה נקיה, רעננה, חלקה ומוצקה.מעוניינים להאט את קצת הזדקנות עורכם, ללא ניתוח, במהירות וביעילות?

מחקרים מעידים כי טיפולי מזותרפיה מתאימים במיוחד כטיפולים משלימים, יעילים בטשטוש מגוון תופעות אסטתיות בהן סימני מתיחה, צלקות (כולל צלקות הנוצרו בעקבות אקנה), נשירת שיער ואף יכולים לעודד צמיחה של שיער. בין מגוון הטיפולים הקיימים, אחד המבוקשים ביותר הינו מזו-רולר (מתבצע באמצעות גלגלת מיוחדת עליה כמות נכבדת של מחטים קטנטנות באורכים של בין 0.3 מ”מ ועד 3 מ”מ) ותוצאות הטיפול מרשימות.

מדוע באקסלנס קליניק?

אקסלנס קליניק מתמחה בטיפולי מזותרפיה. הצוות שלנו מתגאה ברמת שירות גבוהה עם יחס אישי, תומך ומפנק של חמישה כוכבים. לפרטים צרו עמנו  קשר עוד היום בטלפון 03-7299992 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ונשמח להתאים לכם את הטיפול האופטימלי.